Tahle kráska pobláznila irské fanoušky na ME. Sborově jí zpívali milostné songy!

VIDEO - Euro 2016 autor: knp

Je to romance, která už pár dní plní zpravodajství z fotbalového mistrovství Evropy ve Francii. A kterou už díky videu a později i objasněné totožnosti hlavní hrdinky sledují statisíce lidí po celém světě. Francouzská plavovláska Carla Romérová už není jen řadovou modelkou a studentkou, stala se z ní hvězda všech žen na turnaji. A možná je i tou nejhezčí z nich.

Carla Romérová s irskými fanoušky

Carla Romérová s irskými fanoušky , zdroj: Instagram

Každopádně je ze všech nejopěvovanější. Doslova. Minulou sobotu si 19letá kráska užívala atmosféru ve svém domovském Bordeaux, jehož ulice zaplavili před vzájemným duelem Irové a Belgičané. Když útlá blondýnka procházela kolem hloučku irských fanoušků, zastavili ji, že se s ní vyfotí.

Najednou se jeden z nich pustil do zpěvu a během chvilky kolem ní vyrostl hrozen se stovkami příznivců v zeleném, kteří začali sborově zpívat. „Byla jsem na drinku s kamarády v baru a odcházela jsem pryč. Na ulici jsem se dostala mezi Iry. Nejdřív jich zpívalo pár, pak se přidali ostatní. Byl to přímo magický okamžik, společná radost,“ popsala zřejmě nejbláznivější moment svého života.

Co na tom, že byli Irové vydatně povzbuzeni pěnivým mokem. Chlapíci v zelených dresech jsou pokojní, nechtějí se rvát jako angličtí hooligans, na stadionu v zápase s Itálií, v němž získali potřebnou výhru a postoupili do osmifinále, vytvořili snad nejlepší atmosféru ze všech dosavadních zápasů.

Však si chorály řádně potrénovali už o pár dní dřív v Bordeaux. Carle zpívali hit Frankieho Valliho „Can´t take my eyes of you“ (Nemůžu z tebe spustit oči), načež plynule přešli na významově i rytmicky údernější song s refrénem „I love you baby.“ Během produkce před ní několik fanoušků pokleklo, pak k ní jeden z nich přiskočil a políbil ji letmo na tvář. Ona výzvu přijala a pak ho za mohutného chorálu všech políbila sama. „Řekli mi, ať jednomu z nich dám pusu. Vybrala jsem si kluka s krásnýma očima,“ popisovala.

Přiznala, že toho na ni bylo moc. „Myslela jsem, že jsem ve snu. Irové jsou nejlepší. Podobní Francouzům,“ doprovodila to později komentářem a dovětkem, že má přítele. Dojemné video za pár dní shlédlo přes milion lidí…

Celý příběh má pointu, jež je takovou malou vadu na kráse. V neděli se francouzští fotbalisté a krajané téhle podmanivé krásky totiž postaví v osmifinále právě Irům…

Tagy: Euro 2016

Zdroje: Vlastní