Podívejte se, která kráska má ještě šanci mít doma letošního mistra Evropy

GALERIE - Euro 2016 autor: knp

Na evropském šampionátu už zbyla jen třetina týmů, zítra se rozjede čtvrtfinále. Kdo jej zvládne, odjede z Francie s medailí. Po celé sezoně a náročném turnaji k tomu vedle fotbalových kvalit bude potřebovat také podporu z hlediště či alespoň na dálku. Který fotbalista se může spolehnout na tu nejhezčí? Každého čtvrtfinalistu reprezentuje partnerka jednoho hráče.

Ludivine Payetová, manželka Dimitriho Payeta, je pravidelnou účastnicí zápasů Francie na domácím Euru

Ludivine Payetová, manželka Dimitriho Payeta, je pravidelnou účastnicí zápasů Francie na domácím Euru , zdroj: Profimedia

Polsko – Portugalsko (zítra, 21.00)

Marina Luczenková-Szczesná

Wojciech Szczesny, Marina Luczenková-Szczesná Wojciech Szczesny, Marina Luczenková-Szczesná, zdroj: Kapif

Už podle příjmení je jasné, že tahle slovanská kráska patří k polskému gólmanovi Wojciechu Szczesnymu. Zpěvačka a herečka s ukrajinskými kořeny s oporou londýnského Arsenalu, jehož loňský příchod Petra Čecha odvál na hostování do AS Řím, těsně před startem Eura stihla svatbu.

Elisa De Panicisová

Cristiano Ronaldo, Elisa de Panicisová Cristiano Ronaldo, Elisa de Panicisová, zdroj: tisková zpráva

Zbrusu nová přítelkyně Cristiana Ronalda. Portugalský playboy si ještě před turnajem odjel orazit na svou jachtu na Ibizu a přes společné přátele se seznámil s touto italskou modelkou a účastnicí reality show. Prý ji už znal z jednoho španělského pořadu, neboť Italka v zemi už pár let žije.

Wales – Belgie (pátek, 21.00)

Emma Rhys-Jonesová

Gareth Bale, Emma Rhys-Jonesová Gareth Bale, Emma Rhys-Jonesová, zdroj: tisková zpráva

Životní družka nejdražšího fotbalisty světa Garetha Balea. Oba vyrostli v Cardiffu, kde se potkali na střední škole, ale když Bale začal hrát za Tottenham v Londýně, měli delší čas vztah pouze na dálku. Teď spolu žijí v Madridu, kde se jim v březnu narodila druhá dcera Nava Valentina.

Noémie Happartová

Yannick Ferreira Carrasco, Noémie Happartová Yannick Ferreira Carrasco, Noémie Happartová, zdroj: Instagram

I ona ví, jaké to je reprezentovat Belgii. Miss své země za rok 2013 hájila tehdy i národní barvy na Miss Universe. Daleko víc se ovšem dostala do povědomí letos, když za ní její milý, belgický záložník Yannick Ferreira Carrasco, běžel ve finále Ligy mistrů s pusou poté, co dal vyrovnávací gól Realu.

Německo – Itálie (sobota, 21.00)

Ann-Kathrin Brömmelová

Mario Götze, Ann Kathrin Vidaová Mario Götze, Ann Kathrin Vidaová, zdroj: Instagram

Tahle modelka a zpěvačka vystupuje pod uměleckým příjmením Vidaová. Je spjatá s Mariem Götzem, o 2 roky mladším než ona, střelcem zlatého gólu na předloňském mistrovství světa v Brazílii, který posadil na trůn Němce. Fotka jejich polibku po vítězném finále obletěla celý svět.

Viktoria Vargaová

Graziano Pellé, Viktoria Vargaová Graziano Pellé, Viktoria Vargaová, zdroj: Instagram

Maďarská modelka je už 4 roky partnerkou italského útočníka Graziana Pellého. A svého milého během zápasů tak postrádá, že si nechala vyrobit jeho nafukovací verzi, kterou si s sebou bere na tribunu. Nosí to štěstí, forvard Southamptonu v osmifinále poslal gólem v nastavení domů Španěly.

Francie – Island (neděle, 21.00)

Ludivine Paeytová

Dimitri Payet, Ludivine Payetová zdroj: Best Images

Choť francouzského objevu šampionátu Dimitriho Payeta. Se záložníkem West Hamu vychovává 3 syny, s nejstarším, 7letým Noou během Eura poctivě jezdí na všechny zápasy. Když její manžel na poslední chvíli rozhodl úvodní duel turnaje s Rumunskem, rozplakala se prý stejně jako on.

Alexandra Helga Ivarsdóttirová

Gylfi Sigurdsson, Alexandra Ivarsdóttirová Gylfi Sigurdsson, Alexandra Ivarsdóttirová, zdroj: Tumblr.com

Partnerka jednoho z islandských hrdinů, záložníka Swansea Gylfiho Sigurdssona, s nímž tvoří nejsledovanější pár v zemi. Miss Islandu z roku 2008 v témže roce došla na Miss Universe až do semifinále. Ledová královna, jak se jí přezdívá, dospěla ze studentky psychologie v bloggerku o módě. 

Tagy: Euro 2016

Zdroje: Vlastní