Ronaldo je evidentně 'v pohodě'. Novináři zahodil mikrofon do jezírka!

VIDEO - Euro 2016 autor: knp

Portugalská fotbalová ikona Cristiano Ronaldo je na mistrovství Evropy pod velkým tlakem a rostoucí napětí před večerním zápasem s Maďarskem (18.00), které rozhodne o dalším působení reprezentace na turnaji, odnesl jeden z novinářů.

Ronaldo ukázal, že cíl umí trefit bezvadně. Teď ještě to zopakovat večer na hřišti...

Ronaldo ukázal, že cíl umí trefit bezvadně. Teď ještě to zopakovat večer na hřišti...,zdroj: repro youtube

V živé dopolední show portugalské soukromé televize CMTV, s níž nemá Ronaldo dlouhodobě dobré vztahy, k němu během předzápasové procházky týmu v Lyonu přikročil reportér kanálu Diogo Torres s otázkou: „Jste připraven na večerní zápas?“

Hvězda Realu Madrid, jíž se na šampionátu zatím vůbec nedaří, si s odpovědí hlavu nelámala. Prostě vytrhla nebohému tazateli mikrofon a hodila jej do jezírka, jejž hráči právě míjeli. V areálu hotelu je na špacíru doprovázela ochranka, ale i pár fanoušků, kteří se drželi stranou.

Ronaldo na sebe na Euru přivolal velkou kritiku poté, co po úvodní remíze 1:1 s Islandem shazoval defenzivní výkon soupeře, o němž prohlásil, že „s takovou malostí nic nedokáže“. Sám přitom nepodal přesvědčivý výkon, ve 2. duelu na šampionátu s Rakouskem (0:0) navíc nedokázal skórovat ani z pokutového kopu. Portugalsko dnes může zachránit na turnaji jen vítězství nad současným lídrem skupiny Maďarskem.

Televize CMTV pravidelně zveřejňuje citlivé informace z Ronaldova soukromí a zaměřuje se i na jeho rodinu. Na otázky reportéra stanice odmítl hráč odpovědět už na jedné z pozápasových tiskových konferencí v roce 2014. „Jsme televizní kanál hlavního deníku v Portugalsku. Přinášíme o Ronaldovi hodně zpráv, některé se mu nelíbí. Asi proto to udělal. Ale nebylo v tom nic osobního. Do Francie jsme přiletěli tím samým letadlem s hráči a stejně pojedeme i domů,“ vyložil Torres.

Pokud dnes Ronaldo nezabere, potkají se oba na palubě už zítra…

Tagy: Cristiano Ronaldo Euro 2016 Portugalská fotbalová reprezentace

Zdroje: ČTK,Vlastní